Parish Theme (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Help
es: Ayuda

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Text color
es: Color del texto

en: Link color
es: Color del enlace

en: Sidebar first
es: Primera barra lateral

en: Secondary menu
es: Menú secundario

en: More information about text formats
es: Más información sobre los formatos de texto

en: Highlighted
es: Destacado

en: Sidebar second
es: Segunda barra lateral

en: Main background
es: Fondo principal

en: Footer First
es: Primer pie

en: Footer Second
es: Segundo pie

en: Headings
es: Encabezamientos

en: Footer Third
es: Tercer pie
