Parish Theme (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: More information about text formats
fi: Lisää tietoa tekstimuodoista

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas
