Parish Theme (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Text color
it: Colore del testo

en: Link color
it: Colore collegamenti

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: More information about text formats
it: Altre informazioni sui formati del testo

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale

en: Main background
it: Sfondo principale

en: Headings
it: Intestazioni
