Parish Theme (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: More information about text formats
nn: Meir informasjon om tekstformatering.

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn
