Parish Theme (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Text color
sk: Farba textu

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: More information about text formats
sk: Viac informácií o textových formátoch

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Main background
sk: Hlavné pozadie
