Parish Theme (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer Third
th: ท้ายส่วนที่สาม
