Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings
