Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: N/A
ast: N/D
