Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: N/A
be: Не даступна

en: Rules
be: Правілы

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Duplicate
be: Дубліраваць
