Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
