Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Increment
cy: Cynyddiad
