Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Rules
eu: Erregelak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Increment
eu: Gehikuntza

en: Services
eu: Zerbitzuak
