Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Rules
fi: Säännöt

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Confirm Delete
fi: Varmista poisto

en: Duplicate
fi: Monista

en: Increment
fi: Lisäys

en: Services
fi: Palvelut

en: Scheduled
fi: Ajastettu
