Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Duplicate
fr: Dupliquer

en: Increment
fr: Incrémenter

en: Radius
fr: Rayon

en: Resend
fr: Renvoyer

en: Scheduled
fr: Planifié

en: Application ID
fr: Identifiant (ID) de l'application

en: Parse
fr: Analyser

en: API URL
fr: URL API

en: Date & Time
fr: Date et heure
