Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: N/A
gl: N/D

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Increment
gl: Incremento

en: Services
gl: Servizos
