Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Rules
hu: Szabályok

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Increment
hu: Növelés

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Radius
hu: Sugár

en: Resend
hu: Újraküldés

en: Scheduled
hu: Időzítve

en: Date & Time
hu: Dátum és időpont
