Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա
