Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: N/A
km: គ្មាន
