Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: N/A
ku: نییە
