Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо
