Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना
