Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ
