Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Rules
nl: Regels

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Increment
nl: Toename

en: Services
nl: Diensten

en: Update Rule
nl: Regel bijwerken

en: Radius
nl: Straal

en: Resend
nl: Opnieuw verzenden

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Application ID
nl: Applicatie-ID

en: Parse
nl: Verwerken

en: API URL
nl: API-URL

en: Date & Time
nl: Datum & Tijd
