Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar
