Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼
