Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې
