Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Definições

en: N/A
pt: N/D

en: Rules
pt: Regras

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: View Details
pt: Ver detalhes

en: Duplicate
pt: Duplicar

en: Increment
pt: Incremento

en: Services
pt: Serviços

en: Radius
pt: Raio

en: Scheduled
pt: Agendada
