Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: N/A
te: వర్తించదు
