Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر
