Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Increment
vi: Lượng thêm
