Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ
