Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
