Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Increment
da: Øg

en: Resend
da: Gensend

en: Scheduled
da: Planlagt
