Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Application ID
el: ID Εφαρμογής
