Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu
