Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: N/A
et: Puudub

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Scheduled
et: Ajatatud
