Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan
