Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: N/A
he: -ללא-

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Duplicate
he: שכפול

en: Increment
he: תוספת קבועה

en: Radius
he: רדיוס

en: Scheduled
he: מתוזמן
