Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: N/A
hr: N/D

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci
