Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: None
id: Tiada

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: N/A
id: T/T

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Duplicate
id: Duplikat

en: Services
id: Layanan
