Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: N/A
it: N/D

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Duplicate
it: Duplicata

en: Increment
it: Incremento

en: Update Rule
it: Aggiorna regola

en: Scheduled
it: Pianificazioni

en: Application ID
it: ID applicazione
