Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan
