Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау
