Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: View
ne: दृश्य
