Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Services
oc: Servicis
