Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд
