Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: N/A
pl: niedostępne

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Increment
pl: Zwiększenie

en: Services
pl: Serwisy

en: Radius
pl: Promień

en: Resend
pl: Wyślij ponownie

en: Scheduled
pl: Zaplanowany

en: Application ID
pl: ID aplikacji

en: Date & Time
pl: Data & czas
