Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: N/A
ru: Н/Д

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Confirm Delete
ru: Подтвердить удаление

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Increment
ru: Увеличение

en: Services
ru: Службы

en: Update Rule
ru: Обновить правило

en: Radius
ru: Радиус

en: Resend
ru: Отправить повторно

en: Scheduled
ru: Запланировано

en: Application ID
ru: ID приложения
