Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Increment
sk: Vzostupne

en: Services
sk: Služby

en: Radius
sk: Polomer

en: Scheduled
sk: Naplánované
