Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: N/A
sl: N/D
